Your SEO optimized title
1396/07/29 در ساعت 22:47:06

قیمت روز سیمان هفته آخر مهر 96

تحلیل قیمت سیمان | گزارش تحلیلی قیمت روز سیمان و نوسانات قیمتی تجربه شده در هفته آخر مهر ماه سال 96 را بخوانید

قیمت روز سیمان هفته آخر مهر 96

قیمت روز سیمان

گزارش تحلیلی از قیمت سیمان در هفته آخر مهر ماه 96

منبع: ایران پخش |  1396/07/29

قیمت سیمان، عاملی تعیین کننده در رکود و یا رونق بسیاری از بازارها و صنایع کشور است. به شکلی که قیمت روز سیمان، همانند ارز، روزانه تعیین شده و تغییرات ناگهانی قیمت سیمان، می تواند صنایع مربوطه را در شوک ناشی از نوسانات پیش آمده، در شوک فرو ببرد. 

با این حال، بررسی قیمت سیمان در هفته اول مهر ماه که گزارش تحلیلی آن توسط ایران پخش ارائه شده است، (لینک مطلب) در حوزه 11 سیمان موجود در سبد محصولات ایران پخش نشان می داد که قیمت سیمان در هفته اول مهر ماه، نسبت به هفته قبل، یعنی هفته آخر شهریور ماه، در سه محصول رشد را تجربه کرده و قیمت سیمان در ما بقی محصولات، ثابت بوده است. (محصولات ایران پخش). قیمت روز سیمان تهران، قیمت روز سیمان آبیک و قیمت روز سیمان ساوه، به ترتیب با رشد قیمتی 6،6 و 2 درصدی مواجه شده و باقی محصولات سبد فروش ایران پخش نرخ ثابت داشته اند. 

 

اما پس از گذشت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، تحرکات قیمت سیمان، به دلیل بروز رفتارهایی از سوی کارخانجات سیمان، ثابت ماند. این رفتارهای قیمتی، باعث شد تا عمده پخش کننده های سیمان، نسبت به خرید سیمان روز با قیمت روز، محتاطانه عمل کرده و در خرید سیمان و پخش آن کمی کند عمل کنند. به شکلی که اکثر عاملین پخش سیمان، در طول هفته رکوردهای فروشی کمتر از فروش سیمان به صورت عادی را تجربه کردند. عمده خرید و فروش سیمان، مربوط به صنایع و یا عاملین پخشی بود که متعهد به تامین جنس مشتریان خود بوده اند. تحلیل ایران پخش گویای این امر است که نوسانات قیمت روز سیمان در مهر ماه 96، فروش سیمان عاملین پخش را تا یک هفتم فروش عادی کاهش داده باشد. 

 

با اضافه شدن محصول سیمان شمال (جاجرود) ارائه قیمت روز سیمان شمال یا جاجرود، از این پس در وبسایت ایران پخش و توسط شرکت بازرگانی ایران پخش ارائه خواهد شد. 

 

قیمت روز سیمان در یک نگاه

قیمت سیمان در یک نگاه

عنوان سیمان نوسان قیمت
قیمت سیمان تهران 0%
قیمت سیمان آبیک 0%
قیمت سیمان ساوه 0%
قیمت سیمان نهاوند 0%
قیمت سیمان هگمتان 0%
قیمت کامپوزیت کردستان 0%
قیمت سیمان شرق مشهد 0%
قیمت سیمان نایین 0%
قیمت سیمان خزر 0%
قیمت سیمان شمال 0%

 

منبع: سایت ایران پخش

 

برای دریافت قیمت سیمان، قیمت پودر سنگ، قیمت سیمان 50 کیلویی پاکتی، به کانال تلگرام ایران پخش بپیوندید
teleg.png
 

فروش سیمان تهران | فروش سیمان شرق مشهد | خرید سیمان | فروش سیمان | سیمان سفید | قیمت سیمان پاکتی | قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی | قیمت روز سیمان

0%