فروش سیمان تهران

شرکت بازرگانی ایران پخش، عامل ممتاز پخش سیمان تهران در استان تهران و البرز

تمام محصولات ایران پخش

فروش سیمان تهران تیپ2

فروش سیمان تهران تیپ2

شرکت ایران پخش با اتکا به پشتوانه چندین ساله خود در صنعت سیمان کشور راهکارهای جدید و به صرفه برای همکاران و عاملیتهای خریدوفروش سیمان تهران تیپ2 در نظر گرفته است تا با توزیع سیمان و تحویل بموقع محصولات سیمان تهران، رضایت همکاران و عاملین پخش سیمان تهران تیپ2 را برآورده سازد.

راهکارهای درنظرگرفته شده جهت پخش سیمان تهران تیپ2 تاثیر بسزایی در روند این محصول به قیمت مناسب و ارائه محصول باکیفیت و سیمان ارزان قیمت برای مشتریان محترم و همکاران عزیز مصالح فروشان و پروژه سازان خواهد داشت.شعار ما جلب رضایت مشتریان محترم با ارائه محصولات سیمان باکیفیت و تحویل در اسرع وقت می باشد. تنها یک تماس فاصله میان شرکت ایران پخش با شماست.

 

درباره ایران پخش:

 عاملیت انحصاری فروش و پخش سیمان سفید شرق مشهد در تهران و البرز، عاملیت انحصاری فروش سیمان نهاوند در تهران و البرز، عاملیت انحصاری فروش کامپوزیت کردستان و همچنین عاملیت ممتاز فروش سیمان تهران، عاملیت ممتاز فروش سیمان نایین، عاملیت ممتاز فروش سیمان هگمتان، عاملیت ممتاز فروش سیمان آبیک، عاملیت ممتاز فروش سیمان خزر، عاملیت ممتاز فروش سیمان سیاه شرق مشهد، عاملیت ممتاز فروش سیمان ساوه و امروز، عاملیت ممتاز فروش سیمان شمال (سیمان جاجرود) حوزه فعالیت شرکت بازرگانی ایران پخش را تشکیل می دهد.  

برای خرید سیمان، استعلام قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی تهران با کارشناسان ایران پخش تماس بگیرید.

teleg.png

 

سیمان تیپ 2 چیست؟

سیمان تیپ 2، مقاومت فشاری کمتری نسبت به سیمان تیپ 1 داراست اما دارای مقاومت خورندگی بیشتری است. سیمان تیپ 2 معمولا در مواردی که سطح خوردنگی متوسط مورد نظر است کاربرد دارد. معمولا سیمان تیپ 2 کند تر از سیمان تیپ 1 سفت می شود و حرارت کمتری هم در حین خشک شدن تولید می کند. سیمان تیپ 2 برای ساختمان حجیم توصیه شده و برای بتن ریزی در محیط های سرد توصیه نمی شود. این نوع سیمان در دو نوع سیمان فله تیپ 2 و سیمان پاکتی 50 کلیویی تیپ 2 عرضه می گردد. 

سیمان تیپ 2 همانند سیمان پرتلند معمولی است با این تفاوت که مواد اولیه آن را با دقت بیشتری تهیه و تولید می کنند و بیشتر آسیاب می کنند. اینگونه سیمان ها خیلی سریع خود را می گیرند و به سرعت هم سخت می شوند و مقاومت افزون تری در برابر هجوم سولفات ها از خود نشان می دهند.

 

 

برآنیم تا هر هفته، شما را از تغییرات قیمت سیمان و آنچه بر صنعت سیمان گذشته است مطلع کنیم. اخبار ایران پخش را دنبال کنید

 

 

شما میتوانید جهت خریدسیمان تهران تیپ2 در تماس با شرکت ایران پخش و یا با ثبت سفارش آنلاین سیمان تهران به خرید سیمان تهران اقدام نمایید.در صورت ثبت سفارش سیمان تهران تیپ2 از مزایای تخفیف و شرایط ویژه فروش بهره مند شوید.

ایران پخش، عامل پخش عمده سیمان و محصولات وابسته، عامل پخش انحصاری سیمان سفید و سیاه شرق مشهد، سیمان نهاوند و کامپوزیت کردستان

شماره های تماس: 44424233 تا 10 -4442437- 44412986

اطلاع از وضعیت سیمان، صادرات سیمان، خرید سیمان از کارخانجات سیمان، استعلام قیمت سیمان، گچ، قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی، سیمان سفید، قیمت پودر سنگ، خریدسیمان تهران تیپ2

 

تماس و استعلام قیمت سیمانهمه محصولات ایران پخش

اخبار سیمان را بخوانید

1396/09/21 در ساعت 06:09:45

رشد 10 درصدی تولید کنندگان سیمان

با کنترل میزان تولید و در نظر گرفتن سهمیه برای تولید کنندگان سیمان در ایران تا حدودی نرخ سیمان در کشور کنترل شده و به طور متوسط نرخ تحقق یافته سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ به میزان ۱۰ درصد رشد داشته است.

ادامه مطلب
رشد 10 درصدی تولید کنندگان سیمان
1396/09/18 در ساعت 00:21:36

صادرات سیمان به عراق: ممنوعیت، به جای محدودیت

سخن تازه ای که درباره وضعیت صادرات سیمان به عراق مطرح شده است، این است که مشکلی اصلی صادرات سیمان، ممنوعیت است، نه محدودیت تعرفه ای

ادامه مطلب
صادرات سیمان به عراق: ممنوعیت، به جای محدودیت
1396/09/08 در ساعت 23:43:59

یارانه سیمان ، اما و اگر ها

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت حذف یارانه سیمان با انجام کار کارشناسی دقیق، گفت: رکود بی سابقه ای در بازار مسکن حاکم شده و نمی توان به این دلیل که با حذف یارانه سیمان تاثیر منفی بر قیمت مسکن ایجاد خواهد شد از این موضوع سرباز زد.

ادامه مطلب
یارانه سیمان ، اما و اگر ها
وبلاگ ایران پخش را بخوانیدهمه اخبار را بخوانید