Your SEO optimized title
1396/07/28 در ساعت 19:44:22

سیمان شرق مشهد در نمایشگاه مشهد

شرکت سیمان شرق مشهد، در نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط‌زیست شهر، حمل و نقل و ترافیک در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد حضور پیدا کرد.

سیمان شرق مشهد در نمایشگاه مشهد

سیمان شرق مشهد در نمایشگاه مشهد

حضور شرکت سیمان شرق در نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری ، حمل و نقل و ترافیک

منبع: ایران پخش | 1396/07/28

شرکت سیمان شرق مشهد، تولید کننده انواع سیمان سیاه و سفید است که در استان خراسان رضوی و در نزدیکی شهر مشهد قرار دارد. سیمان تولیدی سیمان شرق مشهد، دارای کیفیت بالا و مورد درخواست بازار می باشد. 

شرکت بازرگانی ایران پخش نیز، بعنوان یکی از عاملان پخش سیمان که بصورت ممتاز و یا انحصاری در حوزه پخش سیمان فعال است، نمایندگی انحصاری پخش سیمان سفید 40 کیلیویی شرق مشهد را در تهران و البرز در اختیار دارد.

 

برای دریافت قیمت سیمان، قیمت پودر سنگ، قیمت سیمان 50 کیلویی پاکتی، به کانال تلگرام ایران پخش بپیوندید
teleg.png

 

هشتمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط‌زیست شهر، حمل و نقل و ترافیک در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد. در این نمایشگاه، شرکت سیمان شرق مشهد،  - که پخش انحصاری سیمان سفید 40 کیلویی این کارخانه در اختیار ایران پخش است - حضور پیدا کرد. به گزارش سیمان خبر که به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان شرق مشهد تهیه شده است، این شرکت آماده پذیرایی از مدیران و فعالان مباحث تخصصی خدمات شهری، محیط زیستی و حمل ونقل می باشد. متن این خبر را بخوانید:

منبع: وبسایت سیمان خبر

 

شرکت سیمان شرق در هشتمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط‌زیست شهر، حمل و نقل و ترافیک در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد حضور دارد

 

به گزارش سیمان خبر از روابط عمومی شرکت سیمان شرق، این شرکت همراه با دیگر صنایع و دست اندرکاران مباحث تخصصی خدمات شهری، محیط زیستی و حمل ونقل در این نمایشگاه تخصصی حضوری فعال دارد و میزبان متخصصان، مدیران و کارشناسان خواهد بود.

لازم به ذکر است این نمایشگاه از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ مهرماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دایمی نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس دایر می باشد که علاقه مندان میتوانند در ورودی سالن فردوسی از غرفه شرکت سیمان شرق بازدید به عمل آورند.

 

درباره ایران پخش:
 عاملیت انحصاری فروش سیمان پخش سفید شرق مشهد در تهران و البرز، عاملیت انحصاری فروش سیمان نهاوند در تهران و البرز، عاملیت انحصاری فروش کامپوزیت کردستان و همچنین عاملیت ممتاز فروش سیمان تهران، عاملیت ممتاز فروش سیمان نایین، عاملیت ممتاز فروش سیمان هگمتان، عاملیت ممتاز فروش سیمان آبیک، عاملیت ممتاز فروش سیمان خزر، عاملیت ممتاز فروش سیمان شرق مشهد، عاملیت ممتاز فروش ساوه و امروز، عاملیت ممتاز فروش سیمان شمال (سیمان جاجرود) حوزه فعالیت شرکت بازرگانی ایران پخش را تشکیل می دهد.  

 

حضور شرکت سیمان شرق در نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری

حضور شرکت سیمان شرق در نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری

منبع: وبسیات سیمان خبر

 

معرفی شرکت سیمان شرق مشهد

از آنجايي كه اين اعتقاد در شركت نهادينه شده است كه رمز بقاء سازمان ها در توسعه همه جانبه است و با توجه به نياز كشور به سيمان جهت ايجاد زير ساخت هاي توسعه اي اش، شركت سيمان شرق تصميم گرفت واحد 4 با ظرفيت 3500 تن را در برنامه توسعه اش بگنجاند اين طرح از سال 1383 شروع شد . مراحل بازگشايي و دريافت تسهيلات دولتي از مازاد درآمد ارزي كشور طي گرديد، ماشين آلات اين خط از دانمارك و آلمان خريداري شد و در اردیبهشت ماه سال 1389 به بهربرداری رسید ... ادامه معرفی شرکت سیمان شرق مشهد را در وبسایت ایران پخش بخوانید.

 

برای دریافت قیمت روز سیمان، قیمت پودر سنگ، قیمت سیمان 50 کیلویی پاکتی، به کانال تلگرام ایران پخش بپیوندید
teleg.png