Your SEO optimized title
1396/07/01 در ساعت 17:28:55

بازدید از کارخانه و شرکت فراورده های سیمان شرق

مسولان سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی از دو مجموعه کارخانه سیمان شرق و شرکت فراورده های سیمان شرق بازدید کردند.

بازدید  از کارخانه و شرکت فراورده های سیمان شرق

بازدید مسئولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از کارخانه و شرکت فراورده های سیمان شرق

شرکت بازرگانی ایران پخش، نماینده انحصاری پخش محصولات سیمان شرق مشهد می باشد. امری که پیش از این سابقه ای نداشته است. شرکت سیمان شرق مشهد به همت مرحوم مهندس علي زاهدي تجريشي قریب به نیم قرن پیش در استان خراسان تاسیس شد و امروز سهم تولید سیمان معادل 2 میلیون تن و 200 هزار تن تولید آهک صنعتی در سال را به خود اختصاص داده است. 

چندی پیش و در تاریخ 26 شهریور ماه، مسولان سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی از دو مجموعه کارخانه سیمان شرق و شرکت فراورده های سیمان شرق به بازدید از این واحد تولیدی پرداختند. سایت سیمان خبر در پوشش این رویداد، به ارائه گزارش از این بازدید پرداخته است که متن خبر را می توانید در زیر بخوانید:

به گزارش سیمان خبر از روابط عمومی شرکت سیمان شرق طی این بازدید که با حضور مدیران بخش های مختلف شرکت سیمان شرق نیز همراه بود تولید محصولات متنوع و با کیفیت در این مجموعه تولیدی مورد توجه مسئولان استانی قرار گرفت و مذاکراتی پیرامون فرصت های همکاری پیش رو انجام پذیرفت.

همچنین در ادامه این بازدید مسولان سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی از خطوط تولید شرکت سیمان شرق نیز دیدن کردند که در مجموع این بازدید بسیار مثبت و اثرگذار ارزیابی می شود.

بازدید مسولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از شرکت فراورده های سیمان شرقبازدید مسولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از شرکت فراورده های سیمان شرق

بازدید مسولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از شرکت فراورده های سیمان شرقبازدید مسولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از شرکت فراورده های سیمان شرق

منبع خبر: سایت سیمان خبر - لینک خبر

 


اطلاع از وضعیت سیمان، صادرات سیمان، خرید سیمان از کارخانجات سیمان، و کسب قیمت سیمان، گچ، سیمان سفید، قیمت پودر سنگ

 

 

ایران پخش، عامل پخش عمده سیمان و محصولات وابسته، عامل پخش انحصاری سیمان سفید و سیاه شرق مشهد، سیمان نهاوند و کامپوزیت کردستان

شماره های تماس: 44424233 تا 10 -4442437- 44412986