Your SEO optimized title
سیمان به مرز 90 میلیون تن تولید رسید

سیمان به مرز 90 میلیون تن تولید رسید

سیمان به مرز 90 میلیون تن تولید رسید

محسن صالحی‌نیا ظهر امروز در همایش ارتقای جایگاه زنان در عرصه تولید و تجارت که در اتاق بازرگانی خراسان رضوی برگزار شد، بیان داشت: ما برای تولید در کشور به منابع مشخصی نیاز داریم و اعتبار مورد نیاز ما در سال گذشته برای تولید 150 هزار میلیارد تومان بوده است.

وی اضافه کرد: از این میزان اعتبار توانستیم از طریق تسهیلات بانکی مبلغ 103 هزار میلیارد تومان را دریافت کنیم و امسال نیز باید 170 هزار میلیارد تومان منابع جذب کنیم که امیدواریم بتوانیم منابع بیشتری را از طریق تسهیلات فراهم کنیم.

صالحی‌نیا گفت: منابعی نیز از هدفمندی یارانه‌ها است که باید به بخش صنعت تعلق گیرد که امیدوارم برای یارانه و سود تسهیلات از این طریق بتوانیم استفاده کنیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح‌های تولید سیمان در کشور ظرفیت‌های خوبی دارد که سال گذشته 70 میلیون تن سیمان در کشور تولید شد و استان خراسان رضوی در تولید این محصول نقش عمده‌ای دارد و برنامه داریم تولید سیمان کشور را به 90 میلیون تن برسانیم.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم بتوانیم با این گردهمایی‌ها مشکلات صنعت‌گران را حل کنیم، گفت: برنامه‌ای برای رونق تولید و صادرات در فصل خود قرار دادیم و خوشبختانه ظرفیت‌های تولیدی در بخش‌های مختلف نسبت به سال‌های گذشته با رشد مواجه بوده است.

صالحی‌نیا بیان داشت: امروز خراسان رضوی در صادرات مواد صنعتی بین استان‌های کشور پیشتاز است و امیدوارم بتوانیم از صنعتگران این استان به ویژه در بحث صادرات حمایت کنیم.

لطفا جهت سفارش آنلاین خرید سیمان اینجا کلیک کنید.فروش سیمان|سیمان آبیک|سیمان شرق|صادرات سیمان سفید|نمایندگی سیمان تهران|عاملیت فروش سیمان سفید ساوه|خرید سیمان صادراتی|

 

توضیحات کارخانه سیمان شهرکرد در خصوص یک گزارش

کاهش 306 میلیارد ریالی ارزش بازار "سیدکو"

80 درصد سیمان کشور به عراق صادر میشود

محمد اتابک:اکنون بزرگترین صادر کننده سیمان شده ایم، آیا زیرساخت های لازم را هم داریم؟

احتمال افتتاح کارخانه سیمان دهلران تا اواخر هفته

 

 

0%