سیمان-به-مرز-90-میلیون-تن-تولید-رسید

سیمان به مرز 90 میلیون تن تولید رسید

سیمان به مرز 90 میلیون تن تولید رسید

محسن صالحی‌نیا ظهر امروز در همایش ارتقای جایگاه زنان در عرصه تولید و تجارت که در اتاق بازرگانی خراسان رضوی برگزار شد، بیان داشت: ما برای تولید در کشور به منابع مشخصی نیاز داریم و اعتبار مورد نیاز ما در سال گذشته برای تولید 150 هزار میلیارد تومان بوده است.

وی اضافه کرد: از این میزان اعتبار توانستیم از طریق تسهیلات بانکی مبلغ 103 هزار میلیارد تومان را دریافت کنیم و امسال نیز باید 170 هزار میلیارد تومان منابع جذب کنیم که امیدواریم بتوانیم منابع بیشتری را از طریق تسهیلات فراهم کنیم.

صالحی‌نیا گفت: منابعی نیز از هدفمندی یارانه‌ها است که باید به بخش صنعت تعلق گیرد که امیدوارم برای یارانه و سود تسهیلات از این طریق بتوانیم استفاده کنیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح‌های تولید سیمان در کشور ظرفیت‌های خوبی دارد که سال گذشته 70 میلیون تن سیمان در کشور تولید شد و استان خراسان رضوی در تولید این محصول نقش عمده‌ای دارد و برنامه داریم تولید سیمان کشور را به 90 میلیون تن برسانیم.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم بتوانیم با این گردهمایی‌ها مشکلات صنعت‌گران را حل کنیم، گفت: برنامه‌ای برای رونق تولید و صادرات در فصل خود قرار دادیم و خوشبختانه ظرفیت‌های تولیدی در بخش‌های مختلف نسبت به سال‌های گذشته با رشد مواجه بوده است.

صالحی‌نیا بیان داشت: امروز خراسان رضوی در صادرات مواد صنعتی بین استان‌های کشور پیشتاز است و امیدوارم بتوانیم از صنعتگران این استان به ویژه در بحث صادرات حمایت کنیم.

لطفا جهت سفارش آنلاین خرید سیمان اینجا کلیک کنید.فروش سیمان|سیمان آبیک|سیمان شرق|صادرات سیمان سفید|نمایندگی سیمان تهران|عاملیت فروش سیمان سفید ساوه|خرید سیمان صادراتی|

 

توضیحات کارخانه سیمان شهرکرد در خصوص یک گزارش

کاهش 306 میلیارد ریالی ارزش بازار "سیدکو"

80 درصد سیمان کشور به عراق صادر میشود

محمد اتابک:اکنون بزرگترین صادر کننده سیمان شده ایم، آیا زیرساخت های لازم را هم داریم؟

احتمال افتتاح کارخانه سیمان دهلران تا اواخر هفته