صفحه

صفحه

سیمان نهاوند


 

 

 چشم انداز شرکت بازرگانی ایران پخش اين است با شرکت های که سیمان مرغوب تولید می کنند همکاری کند تا بتواند به مشتریان خود مصالح باکیفیت و مرغوب ارائه دهد.

با توجه به این موضوع و سابقه فعالیت شرکت بازرگانی ایران پخش در زمینه خرید و فروش سیمان و صادرات سیمان و نمایندگی سیمان های معروف ایران این شرکت تمام تلاش خود را نموده است تا با فعالان سیمان در کشور هماهنگ باشد .

با توجه به این که تولید کننده سیمان نهاوند همواره يكي از شركت هاي برتر توليد كننده و صادر كننده انواع سيمان و فرآوردهاي جانبي آن دركشور و در منطقه بوده است و ماموريت خود را توليد انواع سيمان مورد نياز مشتريان داخلي و خارجي در مقياسهاي اقتصادي تعريف نموده است فعالیت دارد . 

شرکت سیمان نهاوند همواره در راستای دست یابی به محصولات با کیفیت و استاندارد تلاش داشته که نتیجه ی آن طی سال های اخیر، کسب گواهینامه ها، تقدیرنامه ها و مجوزهای مختلف از سوی سازمان های استانداردسنجی معتبر داخلی و خارجی بوده است.

پس با توجه به این گواهینامه و تقدیرنامه های شرکت سیمان نهاوند شرکت بازرگانی ایران پخش با استفاده از روابط عمومی قوی که در جذب مشرتی دارد توانسته است فروش سیمان نهاوند را نیز در شرکت خود بیاورد.

خرید و فروش سیمان به صورت اینترنتی  با استفاده از سفارش آنلاین

آقای دل آسا : 09128786803
مدیرفروش : 09128706803

انواع مصالح که در شرکت بازرگانی ایران پخش با کیفیت بالا و مصالح ارزان بفروش می رساند.

آجر

آجر فشاری

آهک

بلوک سیمانی

تیغه

خاک

سنگ پرلیت

 سیمان

سیمان آبیک

سیمان ایلام

 سیمان ساوه

سیمان سفید

شن و ماسه