Your SEO optimized title
داعش عامل کاهش قیمت سیمان در عراق

داعش عامل کاهش قیمت سیمان در عراق

داعش عامل کاهش قیمت سیمان در عراق

به گزارش ماین نیوز، یکی از مدیران فروش شرکت سیمان بهبهان با تکذیب این خبر اضافه کرد: صادرات سیمان بهبهان متوقف نشده بلکه دچار اختلال شده و آن هم به دلیل برخی مشکلات از جمله پایین آمدن ارزش دینار در برابر دلار در عراق و هم چنین افزایش دلار در این کشور به وجود امده است. 

او همچنین میزان حجم سیمان صادراتی را در هفته گذشته بیش از ۵۶۴۳ تن و ۵۸۰ کیلوگرم اعلام کرد و اذعان داشت: در ماه گذشته ۲۲۰۰۰ تن سیمان کیسه ای تیپ ۵ و ۸۵۰۰ تن سیمان فله ای تیپ ۵ صادر شد با این حال متاسفانه فروش سیمان در عراق به دلیل حضور گروهک تروریستی داعش از ۵۰ دلار به ۴۲ دلار کاهش یافته است که همین امر موجبات اختلال در صادرات را به وجود اورده است. 
قابل توجه است. کارخانه سیمان بهبهان به عنوان یکی از واحد های تابعه شرکت سهامی عام سیمان فارس و خوزستان در سال ۱۳۵۲در شهرستان بهبهان شروع و در بهمن ماه ۱۳۵۷ بهره برداری از آن آغاز و تحت شماره ۴۰۸۱ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید، سپس در تاریخ ۱۳۷۸.۷.۲۱ تحت شماره ۸۱۷ در اداره ثبت شرکت های شهرستان بهبهان به شرکت سهامی خاص تبدیل شده است. طبق اساسنامه مرکز اصلی شرکت شهرستان بهبهان می باشد. 
براساس توافق هیات مدیره محترم شرکت سهامی عام سیمان فارس و خوزستان در تاریخ ۱۳۷۸.۹.۱ کلیه دارایی ها و بدهی های کارخانه سیمان بهبهان به شرکت سهامی خاص سیمان بهبهان واگذار شده است. ر تاریخ ۱۳۸۱.۵.۱ شرکت سیمان بهبهان از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل و در ۱۳۸۲.۴.۲۴ سهام شرکت در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته میشود.

بازدید مدیران فنی شرکت سیمان سیستان از مراکز آموزش فنی و حرفه ای زاهدان

افزایش تقاضا برای سیمان در جمهوری آذربایجان

ایران بعنوان اولین صادرکننده سیمان در جهان

پیوستها:

 


فله-تهران-فروش-سیمان-فله-نیزار-فروش-سیمان-فله-آبیک-فروش-سیمان-فله-فروش-سیمان-شرق-فروش-سیمان-سفید-ساوه-صادرات-سیمان-کیسه ای-فروش-سیمان-کیسه ای-خرید-سیمان-فروش-سیمان-خرید-سیمان-سفید-خرید-سیمان-خرید-سیمان-

0%