فروش سیمان و ضرورت تشکیل کنسرسیوم

فروش سیمان و ضرورت تشکیل کنسرسیوم

فروش سیمان و ضرورت تشکیل کنسرسیوم

 دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با اظهار اینکه راه‌اندازی و تشکیل کنسرسیوم تاثیری مثبت روی فروش محصولات معدنی همچون سیمان دارد، بیان داشت : با توجه به اینکه سیمان از جمله محصولات استراتژیک برای توسعه صنایع به شمار می‌آید از این‌رو می‌توان با بکارگیری روش‌های مختلف زمینه فروش آن را هم در بازار داخل و هم در بخش صادرات گسترش داد به گونه‌ای که با توجیه و صرفه اقتصادی نیز همراه شوند.
به گزارش ماین نیوز، عبدالرضا شیخان افزود: تشکیل کنسرسیوم برای فروش محصولات سیمانی می‌تواند به‌صورت منطقه‌ای انجام شود و در چند منطقه در نقاط مختلف کشور نسبت به تشکیل کنسرسیوم اقدام کرده و به این ترتیب زمینه را برای توزیع سالم محصولات به مصرف‌کننده فراهم کرد.

وی گفت: همچنین با تشکیل کنسرسیوم علاوه بر تسریع کردن توزیع محصولات موجب خواهد شد تا قیمتی مشخص برای محصولات تعیین نشود و دیگر شاهد کاهش قیمت‌ها به میزان بالا نباشیم. در مقابل خریداران می‌توانند از تخفیف‌های متعارف که تولیدکنندگان در اختیار آنها قرار می‌دهند، استفاده کنند.

شیخان تشکیل کنسرسیوم را برای بخش صادرات نیز موثر دانسته و معتقد است که با ورود سیمان به بورس صادراتی و تشکیل کنسرسیوم برای فروش محصولات در کنار یکدیگر علاوه‌بر تعیین قیمت مناسب برای کالا موجبات ایجاد ارزش‌افزوده بیشتر و صرفه اقتصادی از صادرات را فراهم کرد به این ترتیب باعث رونق بخشیدن به بازار داخلی نیز خواهد شد.

سفارش آنلاین خریدسیمان شرکت ایران پخش

پیوست ها:


 

فروش سیمان فروش سیمان آبیک فروش سیمان نیزار فروش سیمان نیزار با شرایط ویژه در سال جدید سیمان تهران

 

 

سیمان ایران صدای تولیدکنندگان پاکستانی را درآورد

شرکت سیمان مصری خط تولید جدیدی را راه اندازی می کند

سناریونویسی دامپینگ سیمانی - داستان‌پردازی‌های دست‌اندرکاران سیمان پاکستان علیه سیمان ایران